Stiprus ryšys su klientu

Stiprus ryšys su klientu

Šalies baldų ir medienos pramonės įmonėms atsiveria išskirtinė proga pasirūpinti aukščiausios klasės medžio apdirbimo įranga bei jos aptarnavimu. Nuo šių metų pavasario kompleksine pramoninių įrenginių priežiūra ir aptarnaviPraėjo 2021m. – pirmieji įrangos gamintojo, BIESSE, atstovavimo metai, galime pasidžiaugti puikiu rezultatu, kurį geriausiai apibūdina naujai užmegztų kontaktų kiekis ir augantis pasitikėjimas mūsų  įmonės vardu. Mūsų varomasis variklis yra klientų teigiamas įvertinimas. Geras pavyzdys: Štai jau atkeliavo ir savo darbą dirba CNC gręžimo centras Skipper V.31., kuris pasitarnaus šiaudinių namų skydų gamyboje., tai vienas pirmųjų mūsų projektų.

Antras motyvatorius – iššūkiai ir naujovės.

Nors apie ketvirtąją pramonės  revoliucija INDUSTRY 4.0 plačiau kalbama jau nuo 2015m, bet realių projektų gausa pasigirti gali retas gamintojas. Vienas įdomiausių paskutiniu metu projektų –  autonominė gamyba. Tikslas taupyti darbuotojų darbo laiką,,  trumpinti gamybos grandinės srautą.  Gautus užsakymus, baldų gamintojas per verslo valdymo sistemą (ERP) nukreipia į gamybą. Gamybinė įranga užsakymą gauna, kaip unikalų sugeneruotą kodą, kuris nurodo gaminio savybes, medžiagiškumą, matmenis ir kiekį. Įprastai toks darbų etapas įgyvendinamas per gamybos operatorių funkcijas.  

Prenumeruokite mūsų
naujienlaiškį
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram