Pramonės įranga

Lyderiai visada alkani

Kuo išsiskiria lyderiai? Nuolatiniu ryžtu ieškoti vis naujų sprendimų ir inovacijų, kurios aukštą gamybos lygį keltų į naujas aukštumas. Būtent todėl Lietuvoje šiandien su nauja jėga pasirodo itališkos Biesse technologijos, kurioms atstovauti ir kurias aptarnauti nuo 2021 m. garbė teko mums, MachineryAssist grupei. Sukaupę ilgametę patirtį aptarnaudami medžio pramoninkų gamybinę bazę, kartu su Biesse savo klientams įrodome, kaip moderniausia gamybinė įranga gali suteikti lemiamą postūmį visoje gamybos struktūroje.

Inovatyvių medžio apdirbimo įrenginių poreikiams patenkinti siūlome:

Kodėl Biesse? 
Matematinė elegancija

Made in Italy yra atpažįstamiausias prekės ženklas pasaulyje. Su niekuo nesulyginamos itališkos gamybos filosofijos vėliavą medžio pramonės technologijų srityje garbingai pasauliniu mastu neša Biesse prekės ženklas. Nuo 1969 m. Pezaro mieste veikiančioje gamykloje gimsta medžio apdirbimo mašinos, kurias tiksliausiai apibūdina matematinės elegancijos koncepcija. Visi techniniai sprendimai, pradedant korpusu, baigiant įrangos įrankiais atitinka aukščiausius preciziškumo bei tikslumo reikalavimus – ne veltui Biesse dažnai vadinami baldų ir medžio pramonės Ferrari.
WoodWinner rūpinasi, kad naujieji „bolidai“ Jūsų verslui išsiskirtų ir savo atsiperkamumu , o Jūsų sprendimą investuoti lydėtų garantijos bei ramybė dėl ateities. Didžiuojamės ir kviečiame pasikliauti gausiausia medienos pramonėje ir konkrečiai Biesse inžinerijoje specializuotų mechanikų komanda, kuri pasiruošusi užtikrinti tolesnį kompleksinį aptarnavimą po įrangos įsigijimo. 
Susisiekime dabar ir aptarkime plačiau Biesse matematinės elegancijos ir MachineryAssist military-grade Aptarnavimo privalumus.
SUSISIEKTI DABAR
BIESE

Shop

Patirtis rodo, kad kiekvieno verslo situacija yra individuali.

Kad galėtume Jums pateikti geriausią įrangos įsigijimo, keitimo, atnaujinimo,
perkėlimo bei techninės priežiūros pasiūlymą, norime kuo geriau pažinti Jūsų
poreikius bei situaciją. Susisiekime pokalbiui.

    Prenumeruokite mūsų
    naujienlaiškį
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram