Kaip mes dirbame

Visapusis medienos pramonės aptarnavimas

WoodWinner pajėgos remiasi prielaida, jog Lietuvos medžio ir baldų pramonė savo pažangumu lenkia daugelį kitų sektorių bei nusipelno naujo požiūrio į techninės įrangos konsultacijas, pardavimą ir aptarnavimą. Mūsų klientai renkasi WoodWinner, nes nori būti tikri, kad teikiamas servisas nevilkins ir nestabdys jų verslo apsukų, o kaip tik jas padės didinti.
Įsigydami techninę įrangą iš mūsų, jie gauna ne tik pažangų produktą, bet ir 30 specialiai parengtų mechanikų pajėgas, pasiruošusių sistemiškai ir operatyviai išspręsti visus klausimus, susijusius su garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu, atsarginių dalių tiekimu, remontu ar netgi įrangos perkėlimu bei pardavimu. Su nemaža dalimi klientų esame kartu jau daugelį metų, užtikrindami kompleksinę jų gamybos procesų sargybą.
30+ mechanikų pajėgos
Nuo šiol Jūsų užnugaryje – ne tik pažangiausia medžio apdirbimo įranga, bet ir specializuoti ekspertai, padėsiantys ją prižiūrėti.
Strateginio partnerio principas
Rinkitės kompleksinį sprendimą, pradedant įrangos montavimu, paleidimu, planine priežiūra, baigiant operatyviu garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu, atsarginių dalių tiekimu bei remontu
Operatyvus aptarnavimas
Laikas – brangiausia Jūsų valiuta. WoodWinner pajėgos operatyviai reaguoja į netikėtas Jūsų verslo situacijas, kuomet reikalinga skubi pagalba.
Ilgalaikė 
partnerystė
Tikime nevienadiene partneryste. Esame pasirengę visad žengti ekstra mylią, kad su Jumis – medžio sektoriaus lyderiais – sėkmingai dirbtume daugelį metų.
Prenumeruokite mūsų
naujienlaiškį
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram