Sprendimas lyderiams

Ant Jūsų pečių – Lietuva

Ko gero šio sektoriaus sėkmės istorija užkoduota Lietuvos – miškų šalies, medį gerbiančios tautos – genetikoje. Tačiau pasaulio scenoje šį potencialą realizavote Jūs, medienos pramonės lyderiai: baldų, langų, durų, laiptų ir kitų medį žmogaus gyvenimui pritaikančių gėrybių gamintojai.
Lietuva yra didelė šalis. Tai žino kiekvienas europietis, dirbantis medienos pramonėje. Nes mažą šalies plotą dalinasi didelės ir garbingą istoriją turinčios bendrovės, kurių gamybos mastai, našumas bei imlumas inovacijoms įspūdį daro ir rimčiausioms Vakarų kompanijoms.
Lietuva laikosi ant Jūsų pečių. Be medienos sektoriaus, būtų neįsivaizduojami nei svaiginantys Lietuvos eksporto rezultatai, nei masinis darbo vietų kūrimas profesionalams, nei šalies ekonomikos transformacija į išsvajotą aukštos pridėtinės vertės kategoriją. Kad nesustotumėte ir kad Jūsų verslo plėtrą lydėtų tvirtas inžinerinis užnugaris, medienos sektoriaus nugalėtojams pristatome WoodWinner.

WoodWinner – specialiosios pajėgos  medienos pramonės lyderiams

WoodWinner – tai specializuotas pramonės technikos priežiūros grupės MachineryAssist štabas, aptarnaujantis perspektyviausius, dviem žingsniais į priekį mąstančius Lietuvos medienos ir baldų pramonės gamintojus. Mes ne tik aprūpiname Lietuvos medienos virtuozus pažangiausia nauja arba naudota inžinerine įranga, bet ir tiesiogiai – be jokių tarpininkų – užtikriname totalinį įrangos aptarnavimą bei greitojo reagavimo techninę priežiūrą.
Ištisą parą, ištisus metus. Esame tam, kad šalies baldų ir medžio apdirbimo sektorius Lietuvą  garsintų ne tik kūrybiškais sprendimais, bet ir gamybos procesų efektyvumu.
Su WoodWinner šiame itin konkurencingame medžio apdirbimo sektoriuje galite sistemingai didinti gamybos pajėgumus, išvengti rizikų ir nuostolių, susijusių su įrangos veikimu bei užsitikrinti rekordinius ROI.
Patirtis rodo, kad kiekvieno verslo situacija yra individuali.

Kad galėtume Jums pateikti geriausią įrangos įsigijimo, keitimo, atnaujinimo,
perkėlimo bei techninės priežiūros pasiūlymą, norime kuo geriau pažinti Jūsų
poreikius bei situaciją. Susisiekime pokalbiui.

    Prenumeruokite mūsų
    naujienlaiškį
    crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram